درباره صنایع غذایی احتشام

شرکت صنایع غذایی احتشام صنعت دشتی با مدیریت آقای غلامحسین محتشمی در 1401/11/13 با هدف عرضه محصول سالم و با کیفیت پا به عرصه خطیر تولید مواد غذایی نهاد. این مجموعه در حال حاضر با داشتن  تعداد پرسنل بالغ بر 50 نفر بصورت مستقیم و در زمینی به مساحت 12375 مترمربع سالانه بیش از 5000 تن رب گوجه فرنگی را تولید و وارد بازار مواد غذایی ایران می نماید. این شرکت همچنین با اتکا به نیروهای متخصص و تولید محصول با مرغوب‌ترین مواد اولیه، همواره در تلاش است تا به اهداف از پیش تعیین شده خود برسد و بتواند بهترین سطح کیفی از محصولات خود را به مردم ایران و دنیا ارائه دهد. 

خط مشی

شرکت صنایع غذایی احتشام صنعت دشتی بعنوان یکی از تولید کننده مواد غذایی ضمن درک و ارج نهادن به نیاز ها و انتظارات ذینفعان و در راستای هدف اصلی خود یعنی دستیابی به بالا ترین سطح کیفیت ، دستور العمل های محوری زیر را سر لوحه روند بهبود مداوم عملکرد سازمان قرارداده است .

  • نظام مدیریت کیفیت محصولات
  • کمک به تامین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن
  • رعایت الزامات بهداشتی بعنوان حداقل استاندارد عملکرد
  • ارتقاء توانایی کارکنان از طریق برنامه های آموزشی مستمر
  • کسب نگرش «نه کاستی، نه اتلاف » توسط همه افراد شرکت
  • بهبودمداوم کیفیت ، ایجاد تنوع در محصولات و توسعه سبد کالاها در راستای نیاز جامعه

ایمنی و کیفیت

کیفیت و سلامت مواد غذایی از الویت های شرکت صنایع غذایی احتشام صنعت دشتی هستند. ما از تامین مواد اولیه تا تولید نهایی به صورت مستمر در کیفیت و سلامت مواد غذایی دقت و نظارت داریم. برای اطمینان از درستی تولید از برنامه­ یGMP یا به عبارتی( شیوه تولید صحیح)‌بهره می بریم و تمام مراحل تولید نظیر رعایت استانداردها، آموزش نیرو انسانی،تعمیر و نگهداری تجهیزات و کنترل مواد اولیه را مورد مطالعه قرار می دهیم؛
اطلاعات موجود بر روی محصولات ما، مصرف کننده را از مصرف محصولاتی با کیفیت و ایمنی بالا مطمئن می کند و همچنین نظام مدیریت کیفیت شرکت ما، خط مشی ست که از آن برای تضمین سلامت غذا استفاده می شود .

ویژگی محصولات

همانطور که میدانید رژیم غذایی متعادل یکی از مولٔفه های اصلی سلامتی است که این موضوع در همگان و بالاخص در کودکان از اهمیت ویژه برخوردار است. ما در تولید محصولات احتشام بر اساس استاندارد های موجود در معاونت محترم غذا و داروی وزارت بهداشت از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب استفاده نموده و در هنگام تهیه محصولات حداکثر استانداردهای لازم جهت حفظ خواص طبیعی و اورگانیک مواد اولیه را بر اساس تکنولوژی روز حفظ می نماییم تا محصول نهایی بدون نیاز به افزودنی های شیمیایی با کیفیت و مزه واقعی بدست مصرف کنندگان عزیزمان برسد. میدانید که تغذیه باید نیاز های اساسی را برآورده کند و متعادل و متنوع باشد و همچنین باید گروهای اصلی غذایی در رژیم تغذیه وجود داشته باشد این موضوع در کلیه محصولات تولیدی احتشام رعایت شده است.

ویژگی تکنولوژی

کلیه خطوط تولید شرکت صنایع غذایی احتشام صنعت دشتی از برترین های بازار داخلی تهیه و راه اندازی شده است. کلیه مواد اولیه از بهترین مزارع کشور و با رعایت استاندارهای بهداشتی و غذایی دنیا تهیه و جمع آوری می گردد. شرکت صنایع غذایی احتشام مجهز به یک آزمایشگاه به روز است که کلیه مواد اولیه در حین ورود به کارخانه و همچنین تمام مراحل تولید جز به جز در این آزمایشگاه مورد ارزیابی کیفی قرار می گیرد تا نسبت به سلامت آنها اطمینان لازم  حاصل شود.

چشم انداز

چشم انداز شرکت صنایع غذایی احتشام صنعت دشتی تبدیل شدن به یکی از شرکت های برتر صنایع غذایی در منطقه است. این شرکت همواره به اصول و تعهدات کیفیتی خود پایبند بوده و در صدد است تا با ارائه بهترین محصولات با بهترین کیفیت سهم بازار خود را بطور مداوم رشد داده و بتواند نیاز بازارهای داخل و خارج از کشور را از لحاظ وجود مواد غذایی برطرف کند.

ماموریت

ما در شرکت صنایع غذایی احتشام صنعت دشتی ماموریت‌های گسترده‌ای داریم. اما یکی از مهم‌ترین بخش‌های ماموریت ما این است که به طور مداوم به دنبال فرصت‌های بالقوه براساس نیاز‌های مردم باشیم. ما می‌خواهیم همه افراد در سراسر جهان، محصولات و خدمات جدید ما را در بالاترین سطح کیفیت و به عنوان یک محصول ارزشمند بشناسند. ما تلاش می‌کنیم تا مردم زندگی سالم‌تر و پر انرژی‌تری داشته باشند.